AVUKATLARIMIZ

dsj

 

 

aAv. Alpkan DEMİRKAN

2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2003-2004 yılları arasında Bankacılık ve Ticaret Hukuku alanında uzman bir ofiste stajyer avukat olarak görev yapmıştır. Yön Hukuk Bürosu’nun kurucularındandır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Gayrimenkul Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra Hukuku ve bunlara bağlı ihtilaf ve icra takiplerinde uzmanlaşmıştır. Av. Alpkan DEMİRKAN halen Yön Hukuk Bürosunda serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 

elcnAv. Elçin AYBEK

2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2003-2004 yılları arasında Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Deniz Ticaret Hukuku alanında uzman uluslararası bir ofiste stajyer avukat ve avukat olarak görev yapmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Deniz Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Ceza Hukukunda uzmanlaşmıştır. Av. Elçin AYBEK halen Yön Hukuk Bürosu’nda serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 

fAv. Fahrettin KAYA

2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Yön Hukuk Bürosu’nda dava departmanından sorumludur. Orta derecede İngilizce bilmektedir. İş Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukukunda uzmanlaşmıştır. Geniş bir dava takip tecrübesine sahiptir. Av. Fahrettin KAYA halen Yön Hukuk Bürosu’nda serbest avukat olarak çalışmaktadır.

 

eAv. Zahid Emre YILDIRIM

2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2003-2004 yılları arasında Basın ve Ceza Hukuku alanında uzman uluslararası bir ofiste stajyer avukat ve avukat olarak görev yapmıştır.Yön Hukuk Bürosu’nun kurucularındandır.İyi derecede İngilizce bilmektedir. Ticaret Hukuku, İcra Hukuku ve bunlara bağlı ihtilaf ve icra takiplerinde uzmanlaşmıştır. Av. Zahid Emre YILDIRIM halen Yön Hukuk bürosunda serbest avukat olarak çalışmaktadır.